Güvenilir

Drive Ahead!

dwiko-lukito
94.01MB
Mağazadan İndirilenler 50k - 250k
Sürüm 1.92 2 hafta önce

Drive Ahead! açıklaması

Drive Ahead! bir gladyatör araba dövüşü oyunudur. Canavar kamyonlardan uçan dairelere kadar çok sayıda farklı araç ile arkadaşlarının kasklarına çarparak onları saf dışı bırak! Yüzlerce araç ve seviye, saatlerce süren kask çarpma aksiyonu sunuyor ve ilginç kazalara sahne oluyor!

Drive Ahead! oyununu dört oyun modunda oynayabilirsin. Aynı cihaz üzerinde veya kablosuz bağlantı üzerinden yerel çok oyunculu modda iki kişilik maçlarda arkadaşlarına karşı mücadele et! Dinozorları, uzaylıları ve robotları içeren stadyum görevlerini keşfet! Elinden geldiğince az hasar al ve Tepenin Kralında hakimiyetini ilan et! Oyun içindeki en iyi Süperstar Stadyumu tekrar videolarını paylaş! Bir sonraki Drive Ahead süperstarı sen ol!

Dövüşlerini kişiselleştirebilir ya da rastgele çılgın eşleşmeler yapabilirsin! Gokart ile canavar kamyonu alt edebilir misin? Saklanarak kurtulamazsın - ani ölüm testereler, ateş yağmuru ve ani seller getiriyor. Tek savunman acımasızca saldırmak!

Sanal krediler topla ve yüzlerce aracı ve arenayı açmak için Ödül Makinesinde bu kredileri kullan!

Görüşlerin bizim için önemli. driveahead [at] dodreams [dot] com adresine e-posta gönderebilir veya bizi Facebook’ta (https://www.facebook.com/DriveAheadGame) takip edebilirsin. Gizlilik Politikamızı okumak için: http://dodreams.com/pdf/dodreams_policy.pdf.

Drive Ahead oyunundan keyif alıyor musun? Puan vererek ve değerlendirme yaparak bunun gibi daha fazla eğlenceli oyun tasarlamamıza yardımcı ol!

Daha fazla göster

Drive Ahead! için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.81
16
5
14
4
1
3
1
2
0
1
0

Drive Ahead! üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil

Drive Ahead! ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 1
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
dwiko lukito mağaza avatarı
dwiko-lukito Mağaza 158.7k 65.06M

APK hakkında Drive Ahead! bilgi

APK Sürüm 1.92
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: Drive Ahead! APK
İndir